جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه ۲آموزش و پرورش برگزار شد
منبع خبر : روابط عمومي
تاريخ خبر : 10/02/1398
 

جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه ۲ آموزش و پرورش برگزار شدجشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه۲ اهواز با حضور مسئولان استانی در سالن شرکت گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، آقای حسین پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز ضمن خیر مقدم به مسئولین گفت : آموزش و پرورش خوزستان مشکلات ۳٠ ساله ای دارد که بخشی از این مشکلات توسط دولت های مختلف برطرف شده و بخشی دیگرهنوز پا برجا است و دولت به تنهایی نمی تواند این مشکلات را برطرف کند ، که انتظارداریم از دولت و خیرین نسبت به این مهم همت گمارند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه موقت اهواز ، در این جشنواره گفت : حضور دانش آموزان در این جشنواره این مراسم را معنوی و زیباتر کرده ، وی ضمن اشاره به اینکه خیرین آنچه را خداوند به آنها لطف کرده در بهترین راه استفاده کرده اند ، و باعث ماندگاری آنها شده که اگر غیر از این بود ماندگاری نخواهد داشت.

ایشان افزودند آنچه ما در آموزش و پرورش داریم یک محوریت است که تمام برکات و مسائل از اینجا شروع می شود و کشورهایی که توسعه یافتند آموزش و پرورش را محور قرار دادند ، و ما از صنایع موجود در استان خوزستان انتظار داریم که بیشتر از این مساعدت هایی با آموزش و پرورش داشته باشند.

 

 


سپس خانم صالح پور  رئیس ستاد بانوان خیر مدرسه ساز گفت : آنچه که ارزش واقعی دارد باقیات صالحات است که مصداق باقیات و صالحات ساخت مدرسه است و ساخت بنایی که عموم مردم از آن استفاده می کنند و خیرین با درک درست این مسائل پا به عرصه خیر مدرسه سازی گذاشتند.

 

در پایان از تعدادی از خیرین مدرسه ساز و دانش آموزان با اهداء لوح و تندیس تقدیر بعمل آمد.